Copyright © 2012-2020 Anglicke-skolky-praha.cz | Registrace do katalogu
anglické školky Praha 10Prague International Academy
Ve školce se nám podařilo spojit prestižní předškolní výchovu s rodinnou atmosférou zábavné školky pro děti od 2 do 6 let. Naše děti se cítí jako v domácím prostředí. Anglický lektor zajišťuje výuku angličtiny celý den. Máme pro děti bohatý program - výtvarné, hudební, divadelní aktivity, výuku flétny, jógu, taneční/ baletní průpravu, pobyt na školní zahradě, na dětském hřišti, procházka, návštěvy divadel, výstav apod.
Prague International AcademyKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Dykova 543/31
Praha 10 - Vinohrady

Prague International Academy anglické školceO nás
Podporujeme přátelské vztahy mezi dětmi v laskavém prostředí. Nedílnou součástí života studentů PIA jsou zážitkové programy. Absolventi PIA jsou perfektně připraveni k přijetí do prvního ročníku ZŠ / Year 2.

Školka splňuje všechny stanovené hygienické a bezpečnostní normy. Stěny jsou ošetřeny speciálním nátěrem, který prokazatelně absorbuje bakterie a viry. Stravu připravujeme sami pouze z kvalitních surovin. Školka se nachází v klidném prostředí Dykovy ulice na Vinohradech s vlastní zahradou ve vnitrobloku.
anglickými školkami VinohradyPersonál
V naší soukromé školce učí pouze zkušení pedagogové. Vaše dítě u nás dostane skvělou jazykovou průpravu nejen v češtině, ale díky našemu anglickému učiteli i v angličtině. Přijďte nás navštívit!